• Novinka

FLUOROPAN T 20 Spray m. PTFE (12 x 400 ml spej)

Teflon v spreji

je belavý transparentný teflónový klzný lak s vytvrdením na vzduchu v organickom spojive. Aplikovaný a vytvrdený klzný lak sa vyznačuje dobrou odolnosťou proti opotrebeniu, nízkym súčiniteľom trenia a klzom bez zadrhávania pri nízkej rýchlosti. Adhézia na železe, neželezných kovoch a plastoch odolávajúcich rozpúšťadlám je dobrá.

 

Bezpečný nákup.

 

Pri objednávke nad 208,33 EUR bez DPH doprava zdarma.

 

Ceny sú zobrazené registrovaným užívateľom.

FLUOROPAN T 20 Spray m. PTFE

Teflon v spreji

FLUOROPAN T 20 Spray je belavý transparentný teflónový klzný lak s vytvrdením na vzduchu v organickom spojive. Aplikovaný a vytvrdený klzný lak sa vyznačuje dobrou odolnosťou proti opotrebeniu, nízkym súčiniteľom trenia a klzom bez zadrhávania pri nízkej rýchlosti. Adhézia na železe, neželezných kovoch a plastoch odolávajúcich rozpúšťadlám je dobrá.

Oblasti použitia

Priemysel:
Produkt sa osvedčuje ako klzný a separačný prostriedok a ako pomocný montážny prostriedok, pre mazanie dreva, železa a neželezných kovov.

Domácnosť:
Zabraňuje blokovaniu, škrípaniu, vŕzganiu pri klzných vedeniach, aj z dreva, napr. na nábytku všetkého druhu a v domácich prístrojoch.

Šport a voľný čas:
Vhodný pre mazanie reťazí bicyklov, obzvlášť horských bicyklov. Okrem toho je použiteľný na ošetrenie nerezových zámok zbraní.

0001201290511