• Novinka

PARALIQ 91 (5 litrov kanister)

Potravinársky špeciálny mazací olej ako separačná látka pre formy a pekárske formy pre výrobu pečiva a cukroviniek

je produkt na báze syntetického esterového oleja. Tento potravinársky mazací olej bol vyvinutý pre zvláštne požiadavky výroby pečiva a cukroviniek. Produkt je nezávadný a neutrálny z hľadiska chuti a zápachu. PARALIQ 91 je schválený podľa NSF H1 a 3H.

 

Bezpečný nákup.

 

Pri objednávke nad 208,33 EUR bez DPH doprava zdarma.

 

Ceny sú zobrazené registrovaným užívateľom.

PARALIQ 91

Potravinársky špeciálny mazací olej ako separačná látka pre formy a pekárske formy pre výrobu pečiva a cukroviniek

PARALIQ 91 je produkt na báze syntetického esterového oleja. Tento potravinársky mazací olej bol vyvinutý pre zvláštne požiadavky výroby pečiva a cukroviniek. Produkt je nezávadný a neutrálny z hľadiska chuti a zápachu.

PARALIQ 91 zodpovedá ustanoveniu zákona o potravinách a spotrebných predmetoch (LMBG, § 5 odstavec 1, č. 1), ďalej norme DIN V 10517 Potravinárske technické mazivá" a spĺňa americké požiadavky "Guidelines of sec. 21 CFR, § 178.3570 of FDA regulations".

Okrem toho PARALIQ 91 zodpovedá definícii výrobného pomocného prostriedku, tzn. Potravinárskej prídavnej látke v zmysle Zákona o potravinách a spotrebných predmetoch § 11, odstavec 2, č. 1.

PARALIQ 91 je schválený podľa NSF H1 a 3H.

Tento potravinársky špeciálny olej sa používa všade tam, kde nie je vylúčený náhodný, technicky nevyhnuteľný kontakt s vyrábanými potravinami v senzoricky neúčinných množstvách.

Oblasti použitia

PARALIQ 91 sa používa ako separačná látka pre formy a pečenie v priemysle výroby pečiva a cukroviniek.
PARALIQ 91 ďalej nachádza uplatnenie aj ako vysoko výkonný olej pre ihly a platiny na textilných strojoch.PARALIQ 91 okrem toho zabraňuje na základe separačného účinku priľnievaniu zvarovacích perál.

"
0000960020764