• Novinka

ISOFLEX NBU 15 (1 kg dóza)

Špeciálne plastické mazivo pre mazanie valivých ložísk pri vysokých otáčkach a zaťaženiach

je plastické mazivo pre vysoké rýchlosti s dobrou tlakovou únosnosťou. Produkt sa skladá z kombinácie esterového oleja/syntetického uhľovodíkového oleja/ropného oleja a bárnatého komplexného mydla. Produkt poskytuje dobrú ochranu proti opotrebeniu a korózii, odoláva vode a médiám.

 

Bezpečný nákup.

 

Pri objednávke nad 208,33 EUR bez DPH doprava zdarma.

 

Ceny sú zobrazené registrovaným užívateľom.

ISOFLEX NBU 15

Špeciálne plastické mazivo pre mazanie valivých ložísk pri vysokých otáčkach a zaťaženiach

ISOFLEX NBU 15 je plastické mazivo pre vysoké rýchlosti s dobrou tlakovou únosnosťou.
Produkt sa skladá z kombinácie esterového oleja / syntetického uhľovodíkového oleja / ropného oleja a bárnatého komplexného mydla. Produkt poskytuje dobrú ochranu proti opotrebeniu a korózii, odoláva vode a médiám a je stabilný proti oxidácii.

Oblasti použitia

Produkt je použiteľný najmä pre rýchlobežné valivé a klzné ložiská, napr. ložiská vretien obrábacích a textilných strojov, závitových vretien, guličkových skrutiek pri vysokom zaťažení, pre ložiská pojazdných ústrojov, ďalej ako plastické mazivo pre dlhodobé mazanie ložísk lanoviek a pre presnú techniku. Okrem toho je produkt použiteľný aj pre mazanie bokov zubov u presných prevodov (napr. prevody kužeľovými kolesami na frézovacích strojoch, u elektromechanických stavaných pohonov pre ventily).

0000040260037