• Novinka

MICROLUBE GB 0 (8 x 125 ccm kartuša FLEX)

Vysoko výkonné univerzálne plastické mazivo

je špeciálne plastické mazivo na báze ropného oleja. Je zaťažiteľné vysokým tlakom, má dobré protikorózne vlastnosti, chráni pred opotrebením, vykazuje dobré zmáčanie a odolnosť proti vode.

  • Bezpečný nákup, Vaše dáta v bezpečí. Bezpečný nákup, Vaše dáta v bezpečí.
  • Pri objednávke nad 166.67 EUR bez DPH preprava v rámci Slovenska a Česka zdarma. Pri objednávke nad 166.67 EUR bez DPH preprava v rámci Slovenska a Česka zdarma.
  • Ceny sú zobrazené len registrovaným užívateľom. Ceny sú zobrazené len registrovaným užívateľom.

MICROLUBE GB 0

Vysoko výkonné univerzálne plastické mazivo

MICROLUBE GB 0 je špeciálne plastické mazivo na báze ropného oleja. Je zaťažiteľné vysokým tlakom, má dobré protikorózne vlastnosti, chráni pred opotrebením, vykazuje dobré zmáčanie a odolnosť proti vode.

Oblasti použitia

MICROLUBE GB 0 bol špeciálne vyvinutý pre použitie na vysoko zaťažené trecie miesta a podmienky zmiešaného trenia. Nachádza použitie ako univerzálne plastické mazivo pre mazanie výstredníkových lisov (napr. Müller-Weingarten), vysoko zaťažených čelných a kužeľových súkolí s pármi oceľ / oceľ (napr. olejovo netesné prevodové motory), vodiacich koľajníc a líšt a valivých ložísk s mazaním z nádržky.
MICROLUBE GB 0 dosahuje vo zvláštnom teste FZG A/2,76/50 nevyhovujúci stupeň zaťaženia > 12 a špecifické zmeny hmotnosti < 0,2 mg/kWh.

0000202320920